Jubiler Łask

Adres
Pl. 11 Listopada 34
98-100 Łask

Godziny pracy
Pn-pt 9:00-18:00
Soboty 9:00-16:00
Niedziela 28.04 10:00-15:00


Dlaczego warto odwiedzić salon?

  • Możliwość rozliczenia własnym złotem!
  • Zakup na raty 0%
  • Rabat na pierwsze zakupy
  • Grawer gratis na biżuterii OCH!
  • Naprawa/odświeżenie biżuterii
  • Przyjazny system lojalnościowy
  • Gwarancja wieczysta złoto
  • Piękne opakowanie firmowe w standardzie

ZakOCHani!
Szukacie obrączek ślubnych i potrzebujecie pomocy w wyborze tych jedynych? Skorzystajcie z bezpłatnej konsultacji obrączkowej. To czas poświęcony tylko Wam, podczas którego bez pośpiechu możecie skonfigurować Wasze wymarzone obrączki ślubne OCH!
ZakOCHani!
Szukacie obrączek ślubnych i potrzebujecie pomocy w wyborze tych jedynych? Skorzystajcie z bezpłatnej konsultacji obrączkowej. To czas poświęcony tylko Wam, podczas którego bez pośpiechu możecie skonfigurować Wasze wymarzone obrączki ślubne OCH!

Salon jubilerski OCH! w Łasku

Perełka na Starym Rynku
Salon jubilerski OCH! w Łasku, to nasz drugi pod względem wielkości salon z biżuterią. W każdym z naszych salonów klienci znajdą zarówno nowoczesny design, jak i klasyczną elegancję, a nasi doradcy klienta z przyjemnością pomogą w doborze najpiękniejszej biżuterii na każdą okazję.

Biżuteria złota i srebrna w Łasku

Od 1995 roku naszym klientkom oraz klientom, oferujemy wyroby ze złota takie jak: łańcuszki, pierścionki, pierścionki zaręczynowe, kolczyki, nausznice, kolczyki do nosa, bransoletki, bransoletki na nogę, naszyjniki, celebrytki, broszki, złote zegarki, spinki do mankietów i do krawata, a nawet złoty spinacz do banknotów. 
Nasza biżuteria jest wysoce wyselekcjonowana, najlepszej jakości. Próba złota, jaką oferujemy to 585, która odznacza się piękną, szykowną barwą tego szlachetnego metalu. 
Diamenty w różnej karatowości i towarzystwie wielu kamieni szlachetnych, naturalne perły wykończone złotem, jak i srebrem, szwajcarskie zegarki marek takich jak Bisset i Rubicon oraz Calvin Klein i Tommy Hilfiger w wersji dla Niej i dla Niego, to tylko część z naszych przepięknych, biżuteryjnych kolekcji.

Obrączki ślubne OCH! w Łasku

Zakochani, poznajcie nasze wyjątkowe kolekcje złotych obrączek ślubnych! Ponad 300 modeli, możliwych do skonfigurowania pod Wasze potrzeby. Nasi fachowi doradcy z wieloletnim doświadczeniem pomogą Wam wybrać te jedyne, w nowoczesnej i przyjaznej atmosferze naszego salonu. Wykonamy Wasze obrączki w nowoczesnej bezszwowej technologii. Wraz z obrączkami otrzymujecie od nas pakiet korzyści w postaci Karty Młodej Pary.

Przy zakupie biżuterii OCH! grawer wykonamy dla Was w prezencie!
Warto wiedzieć, że w salonie jubilerskim OCH! w Łasku, nasi goście za zakupy zrobione stacjonarnie, mogą rozliczyć się również własnym złotem. Poza tradycyjnymi metodami płatności za zakupy jest możliwość rozłożyć płatność na raty 0%.
Zapraszamy do salonu OCH! mieszczącego się w Łasku przy Placu 11 listopada 34. Na zmotoryzowanych klientów czeka tu duży, bezpłatny parking na miejskim rynku. 
Warto wiedzieć, że nasz salon dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz dla rodziców małych dzieci w wózkach.