Dziękujemy Wam, rodzice!

Za to, że zaszczepiliście w Nas pasję do biżuterii. Za zdobywane przez Was od 1978 roku doświadczenie jubilerskie. Za bezcenne rady i praktyczne wsparcie, które pomogły Nam gdy było najtrudniej - na samym początku.

To właśnie dzięki Wam w 1995 roku otworzyliśmy sieć salonów jubilerskich Opiume. Dziś, po dwudziestu czterech latach pełnych sukcesów i radości, wyzwań i łez, pragniemy przedstawić Wam naszą nową odsłonę - OCH!

Owoce Waszej Miłości,

Kinga i Robert

O nas

Korzystając z ponad czterdziestoletniego doświadczenia Rodziców, założycieli sieci salonów jubilerskich Opiume, od 1995 roku budujemy markę Opiume Bis, której renomę potwierdzają regularnie powracający Klienci. Od ponad dwudziestu czterech lat oferujemy wyselekcjonowaną biżuterię - naszyjniki, bransoletki, pierścionki i obrączki ślubne oraz powszechnie doceniane, najwyższe standardy obsługi.

Zainspirowani pięknem miłości, postanowiliśmy skupić się na spełnianiu marzeń zakOCHanych - tak właśnie powstała Nasza najnowsza kolekcja obrączek ślubnych OCH! Przedstawiamy w niej wyselekcjonowane modele, będące połączeniem klasycznych rozwiązań, nowoczesnych technologii i intrygującego designu. Obrączki ślubne z soczewką wybieramy z myślą o komforcie użytkowania i satysfakcji Klientów, które są Naszym priorytetem.

Najwyższa jakość

Wszystkie wyroby jubilerskie OCH! wykonane są ze złota najwyższej jakości, objętego gwarancją wieczystą. Spełniając marzenia Klientów, przedstawiamy kolekcje wyselekcjonowanych wzorów, zgodnych z najnowszymi trendami jubilerskimi.

W OCH! dajemy zakOCHanym coś więcej niż tylko biżuterię

Gwarantujemy im także najwyższą jakość obsługi. Dokładamy wszelkich starań ku temu, by zakupione u Nas obrączki ślubne odpowiadały indywidualnym oczekiwaniom, umożliwiając niemalże dowolne konfigurowanie ich wzorów. Nasi profesjonalni doradcy pomogą dokonać wyboru tych jedynych. Zaproponują też niespotykaną nigdzie indziej możliwość negocjacji ceny.

ZakOCHanych, którzy zdecydują się na zakup obrączek ślubnych właśnie u Nas, wyposażamy w pakiet korzyści w postaci Karty Młodej Pary. Karta Młodej Pary uprawnia do korzystania z bezpłatnego serwisu obrączek ślubnych oraz atrakcyjnych rabatów na kolejne zakupy w ważnych momentach ich życia.