JUBILER ZDUŃSKA WOLA

Adres
Łaska 9
98-220 Zduńska Wola

Godziny pracy
Pn-pt 9:30-18:00
Soboty 10:00-16:00
Niedziela 28.04 10:00-15:00


Dlaczego warto odwiedzić salon?

  • Możliwość rozliczenia własnym złotem!
  • Zakup na raty 0%
  • Rabat na pierwsze zakupy
  • Grawer gratis na biżuterii OCH!
  • Naprawa/odświeżenie biżuterii
  • Przyjazny system lojalnościowy
  • Gwarancja wieczysta złoto
  • Piękne opakowanie firmowe w standardzie

ZakOCHani! 
 Szukacie obrączek ślubnych i potrzebujecie pomocy w wyborze tych jedynych? Skorzystajcie z bezpłatnej konsultacji obrączkowej. To czas poświęcony tylko Wam, podczas którego bez pośpiechu możecie skonfigurować Wasze wymarzone obrączki ślubne OCH!
ZakOCHani! 
 Szukacie obrączek ślubnych i potrzebujecie pomocy w wyborze tych jedynych? Skorzystajcie z bezpłatnej konsultacji obrączkowej. To czas poświęcony tylko Wam, podczas którego bez pośpiechu możecie skonfigurować Wasze wymarzone obrączki ślubne OCH!

Salon jubilerski OCH! w Zduńskiej Woli

Włoski design na wyciągnięcie ręki

Salon jubilerski OCH w Zduńskiej Woli to 55 metrów kwadratowych, dedykowanych wyjątkowej biżuterii zarówno damskiej, męskiej, jak i dziecięcej. To właśnie tu każdego dnia dbamy, by klienci, którzy odwiedzają nasz salon, mogli cieszyć się z wyjątkowych zakupów w niezwykle przyjaznej atmosferze. Nasz zduńskowolski salon mieści się w zabytkowej kamienicy, przy głównej ulicy handlowej w centrum miasta. Znajdujemy się w sąsiedztwie tak prestiżowych instytucji jak miejski ratusz oraz Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia.

Biżuteria złota i srebrna w Zduńskiej Woli

Jak w każdym naszym salonie, oferujemy szeroki wybór biżuterii ze złota żółtego, białego i różowego. Nasi doradcy pomogą uzupełnić stylizację, wybrać prezent dla bliskiej osoby wśród wyselekcjonowanych wzorów kolczyków, pierścionków, zawieszek czy bransolet. W naszym salonie znajdziecie również zegarki marek Bisset oraz Rubicon, biżuterię artystyczną, oraz nowoczesną biżuterię światowych marek Tommy Hilfiger oraz Calvin Klein. 

Obrączki ślubne w Zduńskiej Woli

Szukacie obrączek ślubnych szytych na miarę? Do Waszej dyspozycji ponad 200 modeli obrączek: klasyczne, nowoczesne, z klasycznego żółtego złota, z białego złota, z różowego, a nawet czarnego. Lubicie obrączki z kamieniami? Wykonamy je dla Was z cyrkoniami lub diamentami. Wraz z obrączkami ślubnymi otrzymujecie Państwo pakiet korzyści w postaci Karty Młodej Pary. Wybierzcie Wasze wymarzone obrączki w nowoczesnej i przyjaznej atmosferze.

Biżuteria z brylantami 

Szukacie wyjątkowej biżuterii, takiej na zawsze? Poznajcie naszą szeroką ofertę pierścionków, zawieszek, naszyjników czy bransolet zarówno z samymi diamentami, jak i w towarzystwie pozostałych kamieni szlachetnych, takich jak szafir, tanzanit, morganit, topaz, rubin czy szmaragd. 

Pierścionki zaręczynowe z diamentami

W naszym salonie znajdziecie ponad 300 wzorów pierścionków zaręczynowych, zarówno klasycznych z jednym diamentem, jak i nowoczesnych modeli z kamieniami szlachetnymi lub czarnym diamentem. Ponadto, oferujemy imponujący asortyment oraz możliwości wykonania pierścionka w białym oraz różowym złocie. Do każdego pierścionka zaręczynowego dołączamy Zaręczynową Kartę Premiową. 
Naszym standardem jest grawer wykonywany bezpłatnie na biżuterii zakupionej w OCH!
Warto wiedzieć, że w salonach jubilerskich OCH! nasi goście za zakupy zrobione stacjonarnie, mogą rozliczyć się również własnym złotem. Poza tradycyjnymi metodami płatności za zakupy jest możliwość rozłożyć płatność na raty 0%.