Grawer gratis na biżuterii OCH!Własna pracownia grawerska 

To tu spełniamy życzenia naszych klientów. 

Jeśli pragniesz, by Twój podarunek nabrał personalnego i osobistego znaczenia, mamy dla Ciebie doskonałą informację:)  

 W salonach jubilerskich OCH! oraz na OCH.pl, na zakupionej u nas biżuterii, wygrawerujemy zupełnie bezpłatnie to, co dla Was ważne. Datę, inicjały, imiona oraz znaki graficzne. Niemalże wszystko, co upamiętni wyjątkową chwilę i wydarzenie.

Zanim jednak na biżuterii od OCH! wygrawerujemy wybrany wzór, wspólnie z Tobą zaprojektujemy go, uwzględniając wszelkie szczegóły. Co ważne, w naszej pracowni grawerskiej możemy wykonać nie tylko napisy. Nasi klienci na biżuterii OCH! zamieścić mogą także znaki graficzne takie jak: serce, koniczynka, znak nieskończoności, linia życia etc. 

Sprawdź dostępne czcionki oraz znaki graficzne

To tylko niektóre spośród naszych propozycji, jakie czekają na Was w salonach jubilerskich OCH! oraz na OCH.pl. Znaki graficzne to świetna propozycja np. dla par, które połączyła wspólna pasja. Jeśli zaś marzy Wam się własny, wyjątkowy dla Was znak, także z przyjemnością go zaprojektujemy i wykonamy.

Na jakiej biżuterii można wykonać grawer?

To, co w tym przypadku jest niezwykle istotne, to wielkość biżuterii, na której znaleźć się ma wygrawerowana treść.

Bez względu na to, czy będą to obrączki ślubne, pierścionek, bransoletka, medalik czy zawieszka, ważna jest szerokość oraz kształt powierzchni, na której będziemy tworzyć. 

Od niej bowiem zależy to, ile znaków zawrzemy na biżuterii. Jeżeli nie masz pewności i potrzebujesz wsparcia podczas zamówienia biżuterii z bezpłatnym grawerem - skontaktuj się z nami:)


Jakie napisy najczęściej powstają w naszej pracowni?

Pierścionki zaręczynowe, które wybierają nasi klienci, wprost uwielbiają inicjały narzeczonych, ich imiona i wyznania miłości:

  • AW+KL, 
  • Kasi - Rafał,
  • Kocham Cię,
  • Zawsze Twój.
Nasze obrączki ślubne to doskonałe "płótno" do upamiętnienia najważniejszej dla pary młodej daty, czyli dnia ich ślubu: np. 14.07.2023, a także inicjałów nowożeńców np. MB+KJ 14.07.2024. Co ważne, na obrączkach OCH! możemy wykonać grawer nie tylko wewnętrzny, ale także na zewnątrz obrączek. To idealne rozwiązanie, jeśli w taki właśnie sposób chcecie "powiedzieć" nieco więcej.

Grawer na medaliku z okazji Chrztu Św. oraz Komunii Św.


Niezwykle wzruszającymi prezentami są zawieszki oraz medaliki wręczane z okazji Chrztu świętego oraz Pierwszej Komunii. 
Wręczający je członkowie rodziny często decydują się na osobisty zwrot do kochanego dziecka:
  • Drogiej Ani - dziadkowie,
  • Robertowi - matka chrzestna
  • Dla Oli od cioci Basi.
A co jeśli, biżuteria, którą chcesz podarować jest zbyt subtelna, by wykonać na niej grawer?
W takim przypadku stworzymy go na pudełku podarunkowym. Wykonując grawer dla naszych klientów dbamy o każdy jego najmniejszy szczegół. Szczególną uwagę przywiązujemy do tego, by był czytelny, elegancki i szykowny. Upamiętnianie tego, co ważne to dla nas sentymentalna wyprawa do Waszego świata. Biżuteria, szczególnie ta, podarowana od serca, to wyjątkowa i niezwykle elegancka pamiątka na długie lata.