Obrączki Zaręczynowe OCH! Dla tych, którzy kochają odważnie


Nie musicie mieć ślubu, by sobie ślubować. Nie musicie przysięgać przed innymi, by przysiąc sobie. Waszą miłość, wierność i uczciwość partnerską przypieczętują obrączki zaręczynowe od OCH!


Nasza polska kultura i tradycja dosyć jasno określiły to, jak wyglądać mają zaręczyny. Bez względu na, czy mężczyzna oświadcza się swojej ukochanej w rodzinnym gronie, na wieży Eiffla, czy w miejscu, gdzie po raz pierwszy padło magiczne "kocham Cię", scenariusz jest zazwyczaj taki sam. On klęka, zadaje to najważniejsze w ich życiu pytanie, nasuwa na jej palec pierścionek zaręczynowy, a ona (w optymistycznej wersji) mówi TAK. Już narzeczona, na pamiątkę tego pięknego wydarzenia dostaje pierścionek, który zapewne będzie dla niej najcenniejszą biżuterią. A narzeczony?


Obrączki zaręczynowe to nasza totalna nowość, dedykowana zarówno dla Niej, jak i dla Niego. Jeśli jesteście jedną z tych par, która wychodzi poza utarte ramy, ma nieszablonowy pomysł na wspólną historię i nowoczesną wizję związku, ta biżuteria jest stworzona właśnie dla Was. Dlaczego? Ponieważ pozwoli przypieczętować Wasz związek niczym obrączki ślubne. Gdyż da Wam możliwość, w sposób symboliczny, powiedzieć światu "jesteśmy razem, kochamy się". Bowiem fantastycznie wyrazi Waszą indywidualność.


Jeśli zastanawiacie się, czym różnią się obrączki zaręczynowe od doskonale znanych wszystkim obrączek ślubnych, spieszymy z odpowiedzią: designem, charakterem a także, tym co jest szczególnie ważne dla młodych zakochanych: ceną. 

Obrączki zaręczynowe od OCH! tworzone są z tytanu i karbonu. To właśnie one nadają tej biżuterii niepowtarzalną i wyjątkową barwę grafitu i czerni. Wolicie obrączki bardziej drapieżne, ale jednocześnie stonowane? Wybierzcie tytan. Chcecie, by przykuwały wzrok i intrygowały? Karbon z pewnością spełni Wasze oczekiwania. A jeśli pragniecie połączyć cechy obu tych tworzyw, wyczarujemy dla Was obrączki zaręczynowe według Waszego projektu. 

Niezwykle lekkie i nadzwyczaj wytrzymałe. Intrygujące, inne niż wszystkie. Prestiżowe. 

Dzięki swojej nieznacznej wadze oraz wyjątkowej trwałości, którą wykazują zarówno karbon, jak i tytan, nasze obrączki zaręczynowe doskonale sprawdzą się w przypadku par, które połączyła wspólna pasja i miłość do adrenaliny. Wspinacie się? Zdobywacie wspólnie górskie szczyty? A może nurkujecie? Obrączki zaręczynowe od OCH! z pewnością dotrzymają Wam kroku. Warto bowiem wiedzieć, że tytan, jak i karbon są odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia oraz czynniki powodującą rdzę, jak np. na wodę morską.